Трактор - Екскаватор Pilsan 07-315 - це поєднання толокара і велосипеда. Дитина може крутити педалі і управляти екскаватором за допомогою керма.
Задні колеса з високоміцного пластика з прогумованими накладками!
Трактор оснащений комфортним сидінням, яке має унікальне кріплення з 6-ма позиціями регулювання. На передній частині корпусу закріплений ківш, управління яким здійснюється за допомогою важеля. Даний ківш найкраще використовувати в пісочниці, на пляжі і інших місцях з дуже м'яким і сипучим грунтом
Ланцюговий привід забезпечує зручність і плавність під час катання.
Кермо дитячого педального трактора екскаватора оснащений клаксоном.
Комплектуючі трактора на педалях виготовлені з екологічних матеріалів, які не викликають алергію, не мають запаху і повністю безпечні для здоров'я дитини.
Характеристики:
Тип сидіння - регульоване.
Тип приводу - ланцюгової.
Максимальне навантаження - 50 кг.
Вага Нетто: 7,4 кг
Маса Брутто: 8,6 кг
Розміри / габарити
- довжина (см): 125 см
- ширина (см): 51 см
- висота (см): 51 см
Розмір упаковки:
92 см × 51 см × 36 см
упаковка: Коробка
Вага, кг: 7.400
вік: від 3 років
Отправляем любой удобной для вас почтой каждый день. Отправка с города Ивано-Франковск, возможен самовывоз по предварительному заказу.
Если у вас остались вопросы, звоните нашему менеджеру (Руслана - 0981064136) и мы с радостью на них ответим.
Больше товаров, вы можете найти у нас на сайте: beartoys.in.ua
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Тип | Трактор |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Количество мест в веломобиле | 1 |
| Цвет | Желтый |
| Особенности | Регулируемое сиденье |
| Ход педалей | Вперед и назад |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 125 см |
| Ширина | 51 см |
| Высота | 51 см |
| Вес | 8 кг |
- Цена: 3 300 ₴



