Педальний трактор для малечі - це відмінний подарунок для малюків, які полюбляють машини спец техніки, а також активно проводити час.
Яскравий дизайн та реалістичність трактора не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих.
Особливості трактора:
- Ергономічне сидіння для дитини з високою спинкою
- Колеса мають протектор, як в справжнього трактора
- Колеса великі та прохідні
- Транспорт механічний - приводиться в рух шляхом педалей з цепним приводом
Характеристики:
- Матеріал: пластик.
- Вік: від 3 років.
- Вага: 7,5 кг
- Привід: педальний
- Розмір: 82*45*52 см
Відправка здійснюється щодня зручною для вас поштою з міста Івано-Франківськ.
Інші моделі тракторів на педалях та інші товари, ви можете знайти на нашому сайті beartoys.in.ua
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 45 см |
| Ширина | 52 см |
| Длина | 140 см |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимально допустимая нагрузка | 35 кг |
| Тип | Трактор |
| Ход педалей | Вперед и назад |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Количество мест в веломобиле | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴




