Барвистий сучасний мотоцикл 2-х колісний 501-1B Синій, розроблений з ударостійкого, сертифікованого пластику, відрізняється яскравим дизайном з «тюнінгом», який підкорить серце Вашого маленького байкера. У компанії з таким чудовим супутником, як мотоцикл, Ваш юний примхливець буде з радістю проводити час на відкритому повітрі. Продумана, стійка конструкція з низьким центром ваги оснащена широкими колесами 10 см, що убезпечить дитину в процесі захоплюючих покатушек. Якщо Ви шукали одночасно оригінальний, корисний і незабутній подарунок для дитини старше трьох років, то представлена модель дитячого транспорту ідеально Вам підійде. Ергономічне, комфортне сидіння зі спеціальним вигином передбачена для зручності малюка і правильного положення хребта в процесі їзди. Рифлена текстура на ручках робить їх нековзними, щоб малюк зміг міцно утримуватися при катанні. Прогулянки на дитячому байку будуть корисні для зміцнення м'язів і вестибулярного апарату, що посприяє розвитку координації рухів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Orion |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Цвет | Синий |
| Надувные колеса | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг кг |
| Вид | беговел |
| Высота | 47.0 см |
| Возраст | От 2-х лет |
| Габарити: висота | 49 |
| Габарити: довжина | 68 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Длина | 68.0 см |
| Диаметр колеса | 8" |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Количество колес | 4 |
| Кількість коліс біговела | 2 |
| Максимальный вес | 30.0 кг |
| Максимальная нагрузка | 30 |
| Материал колес | Пластик |
| Материал рамы | Пластик |
| Наименование разновидности | Червоний |
| Ручне гальмо | немає |
| Состояние | нове |
| Ширина | 28.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴


