
АКЦІЯ НАБІР Дитячий ігровий пластиковий будиночок зі шторками та дитяча пластикова гірка ТМ Doloni
4 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 02550/13
- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Набір для вашого малюка: малий дитячий пластиковий будиночок і мала пластикова гірка ТМ Долоні. Такі набори будуть відмінним рішенням для гри діток у дворі будинку, вдома, або в дитячих садках чи дитячих кімнатах.
Переваги даного набору:
- Ідеальний вибір для діток від 1 до 2,5 рочків
- Кращий вибір для дому
- Вироби надзвичайно яскраві, всі картинки відповідають дійсності
- Гірка та будиночок легко збираються та миються при потребі
- Можна використовувати як вдома, так і на вулиці
- Виготовлені вироби з якісного та зносостійкого пластику, мають захист від ульрафіолету та стійкі до різних погодніх умов. Пластик немає жодного запаху, сертифікований не тільки в Україні, а й в Європі
Характеристики
Колір: зелено/червоний будиночок + синьо/жовта гірка
Будиночок:
- Розмір: 69*129*120 см, де 120 см висота даху
- Розмір заводської коробки: 127*86*22 см
- Вага виробу: 10,5 кг
Гірка:
- Довжина гірки: 140 см
- Довжина спуску: 95 см
- Ширина спуску: 40 см
- Висота спуску: 60 см
- Ширина гірки: 60 см
- Висота гірки разом із ручками: 79 см
- Вага: 4.7 кг
- Матеріал: пластик
- Розмір коробки: 79 x 24 x 42 см
- Упаковка: картонна коробка
Відправки здійснюються щодня.
У нас є 2 склади, які розташовані в Івано-Франківську та Києві. Відправка здійснюється зі складу, звідки для вас буде вигіднішою доставка.
Відправляємо Новою Поштою та Делівері, а також доступний самовивіз з Івано-Франківська та Пущі Водиці (Київ).
В наявності також є будиночки та гірки інших розмірів, качелі, байки, пісочниці, які можна гарно скомпонувати в один яскравий набір.
Більше товарів, ви можете знайти у нас на сайті: beartoys.in.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 129 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 699 ₴




