
Дитячий надувний басейн Конус 58431
799 ₴
- Під замовлення
- Код: 58431-01
Відправка з 28 травня 2026+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий басейн 58431 має конусоподібну форму. Його розміри дуже компактні, але водночас у ньому зможе зручно розташуватися кілька дітлахів. Він має 2 повітряні камери з подвійними клапанами. Басейн 58431 зможе подарувати малюкові яскраві та незабутні враження, а його батькам радість. Виготовлений із міцного вінілу.
Вік: 3+
Діаметр: 188 см.
Висота: 46см.
Вага: 2.7 кг.
Товщина вінілу: 0.30 мм.
Місткість: 669 л. за 80% наповнення.
Виробник: Intex.
Країна виробництва: Китай
Особливість, специфіка продукції з гуми/ПВХ у тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх чинників (наприклад: до пошкоджень гострими предметами тощо). З огляду на це, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікропроколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (утечки), деформація, як наслідок перекачування, належать виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна докладніше ознайомитися в інструкції-вкладці якої виробник комплектує кожне паковання товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг кг |
| Вага товару | 2.7 |
| Вид | Басейн |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 46.0 см |
| Габарити: висота | 32 |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Діаметр | 188.0 см |
| Об'єм, л | 808 |
| Підлога | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



