
Басейн INTEX каркасний з фільтр-насосом 28202 р.305*76см
4 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28202
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки мобільним басейнам, власна водойма на дачі або у дворі приватного будинку, стає не розкішшю, а реальністю. Ідеально для сімейного відпочинку на воді та веселого проведення часу з друзями. Такі басейни – це поєднання надійності, якості та прийнятної ціни, вони не поступаються комфортом стаціонарним аналогам, а за деякими пунктами навіть виграють.
Басейн швидко встановлюється на горизонтальному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн зроблений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ.
Каркас басейну, що виробляється з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечене зручним зливним клапаном. До нього можливе підключення шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Характеристики:
Діаметр: 305 см
Висота: 76 см
Інформація: Діаметр 305 x Висота 76см
Вага: 19 кг
Виробник: Intex
Гарантія: не передбачено
У комплекті фільтр-насос 1250 л/рік зі змінним картриджем
Зливний клапан: Так
Каркас: оцинковані сталеві труби
Колір: синій
Країна-виробник: Китай
Матеріал: тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скловолоконної сітки
Об'єм води: 4485 л
Розмір упаковки: 30x29x88 см
Серія: Metal Frame Pool
Відправляємо з м. Івано-Франківська Новою поштою, або Делівері. Також доступний самовивіз.
Більше варіантів басейнів можна знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 76 см |
| Довжина | 306 см |
| Об`єм | 4485 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 306 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴










