
Басейн INTEX PRISM FRAME каркасний 26710 р.366*76см
4 999 ₴
- Під замовлення
- Код: 26710-1PF
Відправка з 28 травня 2026+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальна модель для сімейного відпочинку. Довговічні матеріали, які використані для виготовлення каркасу чаші басейну, безсумнівні плюси моделі. Конструкційні особливості дозволяють підключити насос з фільтром, його можна придбати додатково. Зовнішнє колірне рішення синє, внутрішня обробка — імітація мозаїки. Всього 30 хвилин необхідно для монтажу конструкції.
Основні характеристики:
Серія: Prism Frame
Структура: 3 шари: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ
Матеріал товщина: стінок - 0.50 мм; дна - 0.32 мм
Матеріал каркаса: оцинковані сталеві труби
Розмір басейну: (ДхВ): 366 см х 76 см
Місткість води: 6 503
Розмір коробки: 87.6 см х 31.8 см х 29.8 см
Вага упаковки: 21.700 кг
Об'єм: 0.086 куб. м
Відправляємо з м. Івано-Франківськ Новою поштою, або Делівері. Також, доступний самовивіз.
Більше варіантів басейнів, ви можете знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21.7 кг |
| Висота | 76 см |
| Довжина | 366 см |
| Об`єм | 6503 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 366 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴




