
Басейн INTEX каркасний з фільтр-насосом та драбинкою 26716 р.366*99 см
9 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26716
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн — це прекрасне рішення для заміських будинків, дач, розважальних закладів. Така покупка допоможе вам вирішити відразу кілька завдань.
Купуючи каркасний басейн, ви:
економите особисті кошти і час, тому що немає необхідності їхати на громадський пляж або в стаціонарний басейн;
маєте альтернативний варіант відпочинку, якщо немає можливості відправитися на море;
привчаєте дитину не боятися води і швидше навчите її плавати;
вбережете всіх членів сім'ї від інфекційних захворювань, так як є можливість своєчасно проводити дезінфекцію і механічну очистку води;
зміцните імунну систему, адже вода — прекрасний гартуючий чинник;
подбаєте про свою фізичну форму, цьому будуть сприяти плавання і активні ігри;
організуєте незабутні вечірки, пікніки, змагання;
доповните оформлення території заміського будинку, дачі, торгової площі.
Характеристики
Діаметр: 366 см
Висота: 99 см
Вага: 41 кг
Висота сходів: 107 см
Гарантія не передбачена
Каркас: оцинковані сталеві труби
Сходи: є
Матеріал тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скловолоконної сітки
Насос-фільтр картриджний 2006 л/год.
Об'єм води: 8503 л
Виробник: Intex
Розмір упаковки: 46x40x116 см
Серія: Prism Frame Pool
Зливний клапан: є
Країна – виробник: Китай
Упаковка: картонна коробка
Форма: Круглий
Колір: сірий
Відправляємо з м. Івано-Франківська Новою поштою, або Делівері. Також доступний самовивіз.
Більше варіантів басейнів можна знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 41 кг |
| Висота | 99 см |
| Довжина | 366 см |
| Об`єм | 8503 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 366 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 799 ₴



