
Басейн INTEX Metal Frame Pool каркасний з фільтр-насосом 28212 р.366*76см
5 999 ₴
- Під замовлення
- Код: 28212
Відправка з 28 травня 2026+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн (Intex 28212) швидко встановлюється на відповідному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Картриджний насос-фільтр для циркуляційної очистки води, продуктивністю 2006 л/год, картридж - тип A.
Характеристики:
Діаметр: 366 см
Висота: 76 см
Інформація: Діаметр 305 x Висота 76см
Вага: 28 кг
Виробник: Intex
Гарантія: не передбачено
У комплекті фільтр-насос 1250 л/рік зі змінним картриджем
Зливний клапан: Так
Каркас: оцинковані сталеві труби
Колір: синій
Країна-виробник: Китай
Матеріал: тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скловолоконної сітки
Об'єм води: 6503 л
Розмір упаковки: 50x28x87 см
Серія: Metal Frame Pool
Відправляємо з м. Івано-Франківська Новою поштою, або Делівері. Також доступний самовивіз.
Більше варіантів басейнів можна знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 76 см |
| Довжина | 366 см |
| Об`єм | 6503 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 366 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴


