
Басейн INTEX каркасний 28205 р.244*51см
2 219 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28205
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн Metal Frame Pool 28205 - це простота, практичність, якість і довговічність.
Досить просторий, чи зможуть купатися не тільки діти.
Каркас із сталевих оцинкованих труб, надає необхідної жорсткості та стійкості конструкції, він витримає значний тиск води. Особлива технологія виготовлення стінок: два шари вінілу та шар спеціальної скловолоконної сітки для особливої міцності.
Не вибагливий до основи для встановлення, достатньо розчистити рівний майданчик за розміром дна чаші. Зібрати можна хвилин за тридцять, а потім насолоджуватися прохолодною свіжістю води.
Характеристики:
Діаметр: 244 см
Висота: 51 см
Інформація: Діаметр 244 x Висота 51см
Вага: 10 кг
Виробник: Intex
Гарантія: не передбачена
Зливний клапан: Так
Каркас: оцинковані сталеві труби
Колір: синій
Країна-виробник: Китай
Матеріал: тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
Об'єм води: 1828 л
Серія: Metal Frame Pool
Відправляємо з м. Івано-Франківська Новою поштою, або Делівері. Також доступний самовивіз.
Більше варіантів басейнів ви можете знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 244 см |
| Об`єм | 1828 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 244 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 219 ₴


