
Наливний басейн INTEX Easy Set 28101 р.183*51см
999 ₴
- Під замовлення
- Код: 28101
Відправка з 28 травня 2026+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний надувний басейн Easy Set Intex-28101 можна зберігати як на дачі, так і в квартирі. За рахунок невеликої ваги та розміру він не займе багато місця навіть у невеликій квартирі чи машині. Ну, а в жарку задушливу погоду його легко встановити на вашій дачній або садовій ділянці.
Приємний блакитний колір басейну доповнить будь-який інтер'єр присадибної ділянки. За рахунок достатньої щільності надувний басейн Easy Set стійкий до розтягування та стирання.
Особливо сподобається плескатися в басейні в спекотну погоду дітям, а за рахунок м'яких зручних бортиків і невеликої глибини, можна не турбуватися про їхню безпеку.
Характеристики:
Діаметр: 183 см
Висота: 56 см
Інформація: Діаметр 183 x Висота 56см
Вага: 3,5 кг
Вага упаковки: 3,5 кг
Висота до кільця: 41 см
Гарантія не передбачена
Діаметр кільця: 145 см
Матеріал тришаровий ПВХ: два шари ПВХ та шар скловолоконної сітки
Об'єм води: 900 л
Виробник: Intex
Розмір упаковки: 12x32x37 см
Серія: Easy Set
Зливний клапан: є
Країна – виробник: Китай
Упаковка: картонна коробка
Форма: Круглий
Колір: блакитний
Відправляємо з м. Івано-Франківська Новою поштою, або Делівері. Також доступний самовивіз.
Більше варіантів басейнів ви можете знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 56 см |
| Довжина | 183 см |
| Об`єм | 900 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 183 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴










