
Басейн каркасний INTEX 28273, 450 x 220 x 84 см
6 699 ₴
- В наявності
- Код: 28273
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн Intex 28273 швидко встановлюється на відповідному гладкому майданчику. Виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ.
Каркас басейну захищений від іржі та розрахований на досить високі навантаження. Дно забезпечене зручним зливним клапаном, до якого можливе приєднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Ця модель не оснащена фільтр-насосом . Вода в басейні повинна циркулювати та перемішуватися. Інакше вода значно швидше застоїться та зіпсується. У конструкції басейну відсутні надувні елементи, які зменшують термін служби басейну.
Рекомендуємо додатково придбати підстилку під дно та кришку тенту для більш якісного використання басейну.
Характеристики
Довжина
450 см
Ширина
220 см
Висота
84 см
Інформація
(ДхШхВ) 450 x 220 x 84см
Вага
39,6 кг
Виробник
Intex
Гарантія
не передбачена
Зливний клапан
Так
Каркас
оцинковані сталеві труби
Колір
синій
Країна-виробник
Китай
Матеріал
тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
Об'єм води
7127 л
Розмір упаковки
37x30x108 см
Серія
Rectangular Frame Pool
Упаковка
картонна коробка
Форма
Прямокутний
Більше варіантів басейнів можна знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 39.6 кг |
| Висота | 84 см |
| Довжина | 450 см |
| Об`єм | 7127 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴




