
Ігровий надувний центр INTEX "Веселка" 57453
2 399 ₴
- В наявності
- Код: 57453
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Феєрія розваг прямо у вас на подвір'ї!
Дитячий надувний ігровий центр-басейн INTEX 57453 "Веселка" неодмінно сподобається дітям, адже вони зможуть провести свій час весело та активно, насолоджуючись свіжим повітрям.
Надувний батут з гіркою оснащен бортиками для безпеки, щоб дитина не випала під час ігор.
Характеристики
Довжина
297 см
Ширина
193 см
Висота
135 см
Інформація
(ДхШхВ) 297 x 193 x 135см
Вік дитини
3+ років
Вага
7,4 кг
Виробник
Intex
Гарантія
не передбачена
Дно
не надувне
Зливний клапан
Так
Колір
блакитний
Країна-виробник
Китай
Матеріал
високоякісний вініл
Насос
електричний, ручний, ножний
Об'єм води
248 л
Тип
RAINBOW RING PLAY CENTER
Товщина матеріалу
0,3 мм
Упаковка
картонна коробка
Відправлення здійснюється з міста Івано-Франківськ. Можливий самовивіз із нашого складу.
Більше варіантів у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 248.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴










