
Ігровий центр INTEX "Динозаври" 57444
1 859 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57444
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Справжній аквапарк у вас вдома з надувними ігровими центрами Inteх!
Характеристики:
Довжина
249 см
Ширина
191 см
Висота
109 см
Інформація
(ДхШхВ) 249 x 191 x 109см
Вік дитини
2+ років
Вага
5,3 кг
Виробник
Intex
Гарантія
не передбачена
Дно
не надувне
Зливний клапан
Так
Колір
жовтий
Країна-виробник
Китай
Максимальне навантаження
81 кг
Матеріал
високоякісний вініл
Насос
електричний, ручний, ножний
Об'єм води
216 л
Розмір упаковки
13x36x46 см
Тип
Dinosaur Play Cente
Товщина матеріалу
0,30 мм
Упаковка
картонна коробка
Відправлення здійснюється з міста Івано-Франківськ. Можливий самовивіз із нашого складу.
Більше варіантів у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 109 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 191 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 216.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 859 ₴






