
Ігровий центр INTEX "Дінопарк" 57166
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 57166
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Справжній аквапарк у вас вдома з надувними ігровими центрами Inteх!
Характеристики:
Довжина
191 см
Ширина
152 см
Висота
58 см
Інформація
(ДхШхВ) 191 x 152 x 58см
Вік дитини
2+ років
Вага
3,1 кг
Виробник
Intex
Гарантія
не передбачена
Дно
не надувне
Зливний клапан
Так
Колір
зелений
Країна-виробник
Китай
Максимальне навантаження
53 кг
Матеріал
високоякісний вініл
Насос
купується окремо
Об'єм води
143 л
Тип
LITTLE DINO PLAY CENTER
Товщина матеріалу
0,28 мм
Упаковка
картонна коробка
Відправлення здійснюється з міста Івано-Франківськ. Можливий самовивіз із нашого складу.
Більше варіантів у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 216.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴




