
Надувний дитячий басейн INTEX зі знімним накриттям
1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57470 (purple)
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Дитячі надувні басейни з накриттям мають кілька переваг, які роблять їх бажаним вибором для багатьох батьків. Ось деякі з них:
Захист від бруду і комах: Накриття на басейні допомагає захистити воду від попадання листя, трави, пилу і комах. Це дозволяє тримати воду чистою і готовою до використання в будь-який момент.
Захист від УФ-променів: Деякі накриття мають спеціальний матеріал, який фільтрує шкідливі УФ-промені від сонця. Це допомагає захистити дітей від надмірного впливу сонячних променів і може допомогти запобігти сонячному опіку.
Характеристики дитячого басейну Intex 57470:
Довжина
157 см
Ширина
157 см
Висота
122 см
Інформація
(ДхШхВ) 157 x 157 x 122см
Вік дитини
2+ років
Вага
4 кг
Виробник
Intex
Гарантія
не передбачена
Дно
не надувне
Колір
жовтий
Країна-виробник
Китай
Матеріал
високоякісний вініл
Насос
купується окремо
Об'єм води
280 л
Серія
Sun Shade Pool
Тент
Так
Тип басейну
класичний басейн
Товщина матеріалу
0,25 мм
Упаковка
картонна коробка
Форма
квадратний
Відправлення провадиться з міста Івано-Франківськ. Можливий самовивіз із нашого складу.
Більше варіантів у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 61 см |
| Довжина | 191 см |
| Об`єм | 541 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 178 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴


