
Басейн каркасний INTEX 26746 тент, підстилка, драбина, фільтр-насос 5678 л/год, 19156 л р.488х122 см
21 899 ₴
- Під замовлення
- Код: 26746
Відправка з 28 травня 2026+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка 2024р. Новий принт – Chevron. Круглий каркасний басейн Intex 26746 (тип арт. 26322) CHEVRON PRISM FRAME PREMIUM POOL доставляє особливу насолоду в теплі дні всій родині. Його каркас із оцинкованих трубчастих стійок, сполучних куточків, перемичок швидко збирається. Поверхня всіх складальних деталей не іржавіє. Басейн виготовлений з ПВХ, що містить 3 шари (шар скловолоконної сітки, 2 шари ПВХ). При цьому застосовано передовий метод виготовлення (SUPER-TOUGH). Цей суперміцний матеріал має підвищену довговічність. Басейн оснащений картриджним насосом-фільтром продуктивністю 5678 л/год, картридж - тип A. Даний насос-фільтр забезпечує очищення приблизно на 30% гірше, ніж піщаний. Є також зручні сходи. Її міцні металеві стійки покриті якісною фарбою для тривалого захисту від іржі. Басейн також комплектується спеціальною підстилкою та кришкою тенту. Включена в комплект підстилка, що захищає дно. Крім того, її пористий матеріал запобігає скупченню води під днищем басейну. Тент ефективно оберігає воду від забруднення сміттям, пилу та від сонячних променів. Внизу басейну є клапан для зручного швидкого зливу води. Відправляємо з м. Івано-Франківська Новою поштою, або Делівері. Також доступний самовивіз. Більше варіантів басейнів можна знайти у нас на сайті: beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 74.3 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 488 см |
| Об`єм | 19156 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 488 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 899 ₴

