
Intex 26790, каркасний басейн 400 x 200 x 122 см Prism Frame Rectangular Pool з фільтр-насосом та драбиною
20 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26790
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Intex 26790, каркасний басейн 400 x 200 x 122 см Prism Frame Rectangular Pool приносить особливу насолоду в теплі дні всій родині. Цей басейн Intex 26790 привабливого сіро-блакитного кольору має дуже зручні місткі розміри. Даний басейн сприятливо відрізняється підвищеною надійністю та підвищеним терміном служби. Він обладнаний міцнішим каркасом, ніж інші моделі басейнів, наприклад, Metal Frame Pool. Стійки каркаса розташовані по периметру басейну під кутом, що й послужило назвою – Prism Frame Pool (дослівно Призма Каркас Басейн). Цей каркас легко монтується із міцних сталевих оцинкованих труб. Басейн оптимально розміщується на прямокутних ділянках саду чи дачних газонах. У складеному упакованому вигляді басейн дуже компактний, що сприятливо для транспортування. Басейн можна встановити в будь-якому рівному місці, в тому числі на пляжі. Даний басейн комплектується фільтруючим насосом з одним картриджем Intex 29000 тип А. Рекомендуємо перейти на фільтрацію піщаним фільтром. Для цього вам знадобиться фільтр Intex 26644 (продуктивністю 4000 л/год) і два адаптери діаметра Intex 2906/ Матеріал чаші виконаний за особливою технологією полівінілхлориду. Цей міцний матеріал виготовляється із трьох сплавлених шарів. Він стійкий до променів сонця, розтягування та стирання. Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну. Передбачено зручне зливання води з відведенням її в необхідне місце. Для цього необхідно лише підключати шланг потрібного діаметра до зливного клапана, розміщеного на днищі. Інші моделі ви можете переглянути у нас на сайті: beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 122 кг |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 400 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 8418 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 600 ₴









