
Intex 28206, каркасний басейн 305 x 76 см
4 100 ₴
- Під замовлення
- Код: 28206
Відправка з 28 травня 2026+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Intex 28206, каркасний басейн 305 x 76 см Приємного синього кольору, три метри у діаметрі. Досить просторий, чи зможуть купатися не тільки діти. Каркас із сталевих оцинкованих труб, надає необхідної жорсткості та стійкості конструкції, він витримає значний тиск води. Особлива технологія виготовлення стінок: два шари вінілу та шар спеціальної скловолоконної сітки для особливої міцності. Не вибагливий до основи для встановлення, достатньо розчистити рівний майданчик за розміром дна чаші. Зібрати можна хвилин за тридцять, а потім насолоджуватися прохолодною свіжістю води. Ціна доступна для такої надійної речі, яка при правильному використанні радуватиме роки. Якщо ваш вибір економічність, практичність та зручність, придбайте каркасний басейн Intex 28206 Metal Frame Pool. Відпочинок на дачі або прибудинковій ділянці стане набагато комфортнішим. Intex 28206, каркасний басейн 305 x 76 см . Інші моделі ви можете переглянути у нас на сайті: beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17.4 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Об`єм | 4485 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴






