
АКЦІЯ НАБІР Дитячий середній пластиковий будиночок зі шторками, машинка зі спуском 3м і пісочниця Doloni
8 859 ₴
- Готово до відправки
- Код: БСБ+ПСБ+трек
- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Набір для вашого малюка: дитячий пластиковий будиночок, машинка зі спуском 3м та пісочниця у формі кораблика з кришкою ТМ Долоні. Такі набори будуть відмінним рішенням для гри діток у дворі будинку, вдома, або у дитячих садках чи дитячих кімнатах.
Переваги цього набору:
- Ідеальний вибір для вуличного майданчика:
- Просторий будиночок в який можна занести улюблені іграшки та потрібну меблі (дитячу кухню, стіл зі стільцем)
- Американські гірки для дітвори
- Пісочниця з накриттям у формі кораблика
- Вироби надзвичайно яскраві, всі картинки відповідають дійсності
- Трек та будиночок легко збираються та миються при потребі
- Можна використовувати як вдома, так і на вулиці
- Виготовлені вироби з якісного та зносостійкого пластику, мають захист від ультрафіолету та стійкі до різних погодних умов. Пластик немає жодного запаху, сертифікований не тільки в Україні, а й у Європі
Характеристики
Колір: сіро/бірюзовий
Будиночок:
- Розмір: 129*129*120 см, де 120 см висота крыши
- Розмір заводської коробки: 127*86*32 см
- Вес виробу: 24,5 кг
Машинка зі спуском:
- Яскравий, якісний та довговічний пластик.
- Іграшка повністю безпечна для дитини.
- Є обмежувач для машини на верхній секції.
- Машинка з тримачем для рук та спинкою.
- Довжина спуску гірки 3м.
- Можна використовувати не лише на вулиці, а й удома.
- Відмінно підходить для дому та для дитячих ігрових кімнат.
- Швидка та легка збірка.
- Розмір коробки: 106*41,5*57 см
Пісочниця:
- Габарити: 137*72*35 см
- Кришка-накриття в комплекті
- Без індивідуальної упаковки
Отправки производятся ежедневно.
У нас есть 2 склада, которые расположены в Ивано-Франковске и Киеве. Отправка осуществляется со склада, откуда вам будет выгоднее доставка.
Отправляем Новой почтой и Деливери, а также доступный самовывоз из Ивано-Франковска и Пущи Водицы (Киев).
В наличии также есть домики других размеров, качели, байки, песочницы, которые можно хорошо скомпоновать в один яркий набор.
Больше товаров, вы можете найти у нас на сайте: beartoys.in.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1290 мм |
| Довжина | 1290 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 859 ₴

