
Басейн каркасний INTEX 26784 драбини, фільтр-насос 2006 л/год, 3539 л р.300*175*80см
11 799 ₴
- Під замовлення
- Код: 26784
Відправка з 29 травня 2026+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн Intex 26784 розміром 300 - 175, висота басейну становить 80 см. Міцний каркас, який оцинкований сталевими трубками і фірмовий міцний двошаровим ПВХ і шар скловолокнистою сіткою від Intex зроблять літо незабутнім і не таким жарким.
Об'єм даного басейну розрахований на 3539 літрів. Усередині басейну Інтекс 26784 може одночасно розміститися одразу 3-4 особи. Інструкція зі збирання досить проста. Час на складання всієї конструкції займе близько 30 – 60 хвилин. В даний набір входить тільки каркас та тканина для басейну, заглушки, картриджний фільтр насос 2006 л/год, сходи. Дно басейну оснащено зручним клапаном для швидкого зливу води.
Відправляємо з м. Івано-Франківськ Новою поштою, або Делівері. Також доступний самовивіз.
Більше варіантів басейнів можна знайти у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 300 см |
| Об`єм | 3539 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 175 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 799 ₴










