
Intex 28271, каркасний басейн 260 x 160 x 65 см
3 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28271
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Intex 28271, каркасний басейн 260 x 160 x 65 смвстановлюється на відповідному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність.
Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну.
Дана модель басейну не оснащена фільтр-насосом. Вода в басейні зобов'язана циркулювати і перемішуватися. Інакше вода значно швидше застоїться і зіпсується.
Intex 28271, каркасний басейн 260 x 160 x 65 см
Інші моделі ви можете переглянути у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 65 см |
| Довжина | 260 см |
| Об`єм | 2282 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴






