
Intex 56132, дитячий надувний центр басейн Юрський період. 201x201x36див. Від 2 років
1 799 ₴
- Під замовлення
- Код: 56132
Відправка з 28 травня 2026+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Intex 56132, дитячий надувний центр басейн Юрський період. 201x201x36див. Від 2 років
Досить чекати вихідного, щоб поїхати до озера або в басейн десь на околиці міста! Влаштовуйте парк розваг для свого малюка щодня, адже поїздки часто виснажують, особливо в спеку, і забирають багато часу.
Intex 56132 Дитячий надувний басейн. Ось кілька причин, чому слід зупинитися саме на басейні у такій формі:
- надійна конструкція здатна перенести будь-яке навантаження, навіть найактивніші дитячі ігри;
- легкий в установці (ручним або ножним насосом) та ергономічний в упаковці;
- Ви з легкістю можете взяти басейн із собою на дачу або в будь-яке інше місце;
- безпечна глибина, яку можна регулювати (чого не зробиш на річці чи озері);
- завдяки унікальній формі дітки мають максимально великий майданчик для ігор та плавання;
Відправлення провадиться з міста Івано-Франківськ. Можливий самовивіз із нашого складу.
Більше варіантів у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 201 см |
| Об`єм | 410 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 201 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴





