
Дитячий надувний басейн з надувним дном Intex 58480 «Акваріум», 152 х 56
1 099 ₴
- Під замовлення
- Код: 58480
Відправка з 28 травня 2026+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басенй з м'яким надувним дном.
Характеристики
Діаметр
152 см
Висота
56 см
Інформація
Діаметр 152 x висота 56см
Вік дитини
6+ років
Вага
3,5 кг
Виробник
Intex
Гарантія
не передбачена
Дно
надувне
Колір
білий
Країна-виробник
Китай
Матеріал
високоякісний вініл
Насос
купується окремо
Об'єм води
318 л
Розмір упаковки
37x27x4 см
Серія
Aquarium Pool
Тип басейну
класичний басейн
Товщина матеріалу
0,30 мм
Упаковка
картонна коробка
Форма
круглий
Більше варіантів у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 56 см |
| Діаметр | 152 см |
| Об`єм | 318 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴





