
Intex Басейн надувний 57180 NP (3) «Сімейний» 203х152х48 см, об`єм=540л, від 3 років, вага 3.5кг
999 ₴
- В наявності
- Код: 57180
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Досить чекати вихідного, щоб поїхати до озера або в басейн десь на околиці міста! Влаштовуйте парк розваг для свого малюка щодня, адже поїздки часто виснажують, особливо в спеку, і забирають багато часу.
Intex 57180 , дитячий надувний басейн. Ось кілька причин, чому слід зупинитися саме на басейні у такій формі:
- надійна конструкція здатна перенести будь-яке навантаження, навіть найактивніші дитячі ігри;
- легкий в установці (ручним або ножним насосом) та ергономічний в упаковці;
- Ви з легкістю можете взяти басейн із собою на дачу або в будь-яке інше місце;
- безпечна глибина, яку можна регулювати (чого не зробиш на річці чи озері);
- завдяки унікальній формі дітки мають максимально великий майданчик для ігор та плавання;
Характеристики
Довжина
203 см
Ширина
152 см
Висота
48 см
Інформація
(ДхШхВ) 203 x 152 x 48см
Вік дитини
3+ лет
Вага
4 кг
Виробник
Intex
Гарантія
не предусмотрена
Дно
ненадувное
Колір
голубой
Країна-виробник
Китай
Матеріал
высококачественный винил
Насос
приобретается отдельно
Об'єм води
540 л
Розмір упаковки
36 см х 32 см х 12 см
Тип басейну
классический бассейн
Товщина матеріалу
0,30 мм
Упаковка
картонная коробка
Форма
прямоугольный
Більше варіантів у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 203 см |
| Об`єм | 540 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 152 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


