
Ігровий центр INTEX "Динопарк" 56139
1 769 ₴
- Під замовлення
- Код: 56139
Відправка з 28 травня 2026+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Справжній аквапарк у вас вдома з надувними ігровими центрами Inteх!
ІГРОВИЙ ЦЕНТР ДИНО ПАРК
• 2,01 м x 1,57 м x 69 см у надутому стані.• Вбудований розпилювач кріпиться до садового шлангу
• У комплекті водна гірка, гра з киданням м'ячів у кільце динозавра.
• Килимок для м'якої посадки з гірки.
• Висота стінки 13 см, об'єм води 159 л.
• Зливна пробка
МАКСИМАЛЬНА ДОПУСТИМА ВАГА 54 кг
Характеристики:
Довжина
201 см
Ширина
157 см
Висота
69 см
Інформація
(ДхШхВ) 201 x 157 x 69см
Вік дитини
2+ років
Вага
3,1 кг
Виробник
Intex
Гарантія
не передбачена
Дно
не надувне
Зливний клапан
Так
Колір
рожевий
Країна-виробник
Китай
Матеріал
високоякісний вініл
Насос
електричний, ручний, ножний
Об'єм води
159 л
Тип
DINO PARK PLAY CENTER
Упаковка
картонна коробка
Більше варіантів у нас на сайті: elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 201 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 157 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 216 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769 ₴










