
НАБІР Дитячий ігровий пластиковий будиночок зі шторками та пісочниця ТМ Doloni
5 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: МББ+ПБЧ
- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
Набір для вашого малюка: середній дитячий пластиковий будиночок та пісочниця в формі кораблика з кришкою ТМ Долоні. Такі набори будуть відмінним рішенням для гри діток у дворі будинку, вдома, або в дитячих садках чи дитячих кімнатах.
Переваги даного набору:
- Ідеальний вибір для вуличного майданчика:
- Вироби надзвичайно яскраві, всі картинки відповідають дійсності
- Будиночок легко збирається та миється при потребі
- Можна використовувати як вдома, так і на вулиці
- Виготовлені вироби з якісного та зносостійкого пластику, мають захист від ульрафіолету та стійкі до різних погодніх умов. Пластик немає жодного запаху, сертифікований не тільки в Україні, а й в Європі
Характеристики
Колір: зелено/червоний
Будиночок:
- Розмір: 69*129*120 см, де 120 см висота даху
- Розмір заводської коробки: 127*86*22 см
- Вага виробу: 10,5 кг
Пісочниця:
- Габарити: 137*72*35 см
- Кришка-накриття в комплекті
- Без індивідуальної упаковки
Відправки здійснюються щодня.
У нас є 2 склади, які розташовані в Івано-Франківську та Києві. Відправка здійснюється зі складу, звідки для вас буде вигіднішою доставка.
Відправляємо Новою Поштою та Делівері, а також доступний самовивіз з Івано-Франківська та Пущі Водиці (Київ).
В наявності також є будиночки інших розмірів, качелі, байки, пісочниці, які можна гарно скомпонувати в один яскравий набір.
Більше товарів, ви можете знайти у нас на сайті: beartoys.in.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 1290 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 299 ₴

