Дитячий мотоцикл Bambi M 5037EL-2 - це надійний та безпечний електричний транспорт для маленьких шукачів пригод. Мотоцикл Bambi M 5037EL-2 - це чудовий вибір для прогулянок та ігор на свіжому повітрі. Він подарує вашій дитині незабутні враження та допоможе у розвитку координації рухів. РОЗМІРИ МОТОЦИКЛУ довжина 116см ширина по колесам/кермо 55см / 53см висота 74см висота від підлоги до сидіння 45см висота від підставки для ніг до сидіння 30см висота до керма 61см МОТОР КІЛЬКІСТЬ 2шт / 12V / RPM15000 БАТАРЕЯ V/AH 12V7AH КІЛЬКІСТЬ 1 ЧАС НА ЗАРЯДКУ 8-12год ЗАРЯДКА 12V / 1000mA ДОПУСНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 30кг ЗА ВІКОМ 3-8років СТАРТ 1КНОПКА + ЗВУК ПРИ СТАРТІ + ПЕДАЛЬ гальмо РУЧКА ГАЗА + РУХ ВПЕРЕД НАЗАД ТУМБЛЕР + СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ + ФАРИ ЗАДНІ + ЗВУК РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ + ЧІП(КИТ/АНГЛ) англ ДОД. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ MP3 + USB + ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ + СИДІННЯ 1/2-місне 1 ШКІРА + КОЛЕСА ЄВА + РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА 30см/22см Корпус ЗВИЧАЙНИЙ + КОРОБКА КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ 7 КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) коричневий КОРОБКА (БРУТТО/НІТО/РОЗМІР) 16,3 кг / 13,4 кг / 85-33-16,3 см Інші моделі мотоциклів та інші товари можна знайти на нашому сайті beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 74 см |
| Діаметр передніх коліс | 300 мм |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴







