
Дитячий електромотоцикл Bambi, білий
6 650 ₴
- В наявності
- Код: M 5037EL-1
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий мотоцикл Bambi M 5037EL-1 - це надійний та безпечний електричний транспорт для маленьких шукачів пригод. Мотоцикл Bambi M 5037EL-1 - це чудовий вибір для прогулянок та ігор на свіжому повітрі. Він подарує вашій дитині незабутні враження та допоможе у розвитку координації рухів. Артикул M 5037EL Бренд Bambi Racer Тип мотоцикл Розміри товару довжина 105см ширина по дзеркалах/ колесам 69см/55см висота 82см вага 12,5 кг висота від підлоги до сидіння 49см висота від підніжки до сидіння 31см висота до керма 67см Допустимість навантаження За вагою до 50кг За віком 3-8 років Мотор Кількість/V/RPM 2*45W Батарея Кількість/V/AH 12V9AH Індикатор батареї + Заряджання V/mA 12V / 1000mA Час на зарядку 8-10год Індикатор заряджання + Старт Старт з кнопки Звук під час старту + Плавний старт у звичайному режимі + Швидкість км/год 3,5 км/год Кількість швидкостей на панелі/на пульті 1(мульті) Ручка газа + Педаль-гальмо + Світло Фари Передні Підсвічування - Кнопка вкл/вимк світла - Звук Музика MP3+USB, AUX Карта пам'яті - Сигнал на панелі BLUETOOTH + Управління Пульт керування ні App(додаток) - Рух вперед/назад тумблер Сидіння кількість місць 1 Ремені безпеки ні Матеріал еко-шкіра Ширина посадкового місця 21см Колеса Матеріал EVA Розмір передніх коліс/дисків 33см / 25см Розмір задніх коліс/дисків 33см / 25см Простий монтаж - Корпус Матеріал Пластик Дах - Амортизатори Передні - Задні - Додаткові функції Двері відкр. ні Демо-режим - Бат.ручка - Дод. Коліщатка - Кондиціонер - Килимок - Причіп - Додаткові елементи - КОРОБКА Брутто/Розмір 14,9 кг/81-48-49см Кількість шарів 5 Наявність кольорового постера - Колір картону коричневий Інші моделі мотоциклів та інші товари можна знайти на нашому сайті beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 3.5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 82 см |
| Діаметр передніх коліс | 330 мм |
| Діаметр задніх коліс | 330 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 650 ₴









