
Дитячий електроквадроцикл Bambi, червоний
7 999 ₴
- В наявності
- Код: M 4959EBLR-3
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадроцикл M 4959EBLR-3 — це ідеальний вибір для маленьких любителів швидкості та пригод! Оснащений потужними двигунами (2 * 35W), цей квадроцикл забезпечує відмінну продуктивність і надійність на будь-яких поверхнях. Завдяки акумулятору ємністю 12V 7-9AH, ваш малюк зможе насолоджуватися тривалими поїздками без перерв. Колеса з матеріалу EVA гарантують хорошу амортизацію та стійкість, що робить катання комфортним. Квадроцикл також має різноманітні музичні ефекти, можливість підключення MP3 та USB, а також світлові елементи, які створюють веселу атмосферу під час гри. Дистанційне керування дозволяє батькам контролювати поїздки маленьких водіїв, забезпечуючи їхню безпеку. Артикул M 4959 Бренд Bambi Racer Тип квадроцикл Розміри товару довжина 82см ширина по дзеркалах/ колесам 53см висота 56см вага 12,3 кг висота від підлоги до сидіння 37см висота від підніжки до сидіння 21см Допустимість навантаження За вагою до 25кг По віку 3-5 років Мотор Кількість/V/RPM 2*12V / RPM13000 Батарея Кількість/V/AH 12V7-9AH Індикатор батареї - Заряджання V/mA 12V / 1000mA Час на зарядку 8-10год Індикатор заряджання + Старт Старт з кнопки Звук під час старту + Плавний старт у звичайному режимі + Швидкість км/год 3-5км/год Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3 Ручка газу - Педаль-гальмо - Світло Фари Передні Підсвічування ні Кнопка вкл/викл світла + Звук Музика MP3+USB Карта пам'яті + Сигнал на кермі BLUETOOTH + Управління Пульт керування 2,4G(STOP BUTTON) App(додаток) + Рух вперед/назад кнопка Сидіння кількість місць 1 Ремені безпеки ні Матеріал еко-шкіра Ширина посадкового місця 14см Колеса Матеріал EVA Розмір передніх коліс/дисків 25см / 14см Розмір задніх коліс/дисків 25см / 14см Простий монтаж - Корпус Матеріал Пластик Дах - Амортизатори Передні - Задні - Додаткові функції Двері відкр. ні Демо-режим - Рід.ручка - Дод. Колесики - Кондиціонер - Килимок - Причіп - Додаткові елементи - КОРОБКА Брутто/Розмір 14,55 кг/84-44-37см Кількість шарів 5 Наявність кольорового постера - Колір картону коричневий Інші моделі мотоциклів та інші товари можна знайти на нашому сайті beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 53 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 21 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴

