Електричний трактор Bambi M 6038EBLR-4 — це стильний та потужний дитячий трактор, який забезпечує не тільки розвагу, але й розвиток моторики, спритності та координації у дітей. Цей електромобіль стане ідеальним подарунком для малечі, адже він поєднує в собі безпеку, комфорт та розвагу. Основні характеристики: Для дітей віком від 2 до 5 років Двигун: 2 потужні акумуляторні двигуни, що забезпечує достатню швидкість і маневреність. Акумулятор: Вбудований акумулятор на 12V, що дозволяє тривалу гру без частих підзарядок. Швидкість: Модель має регульовану швидкість, що дозволяє дітям почувати себе впевнено під час катання. Конструкція: Реалістичний дизайн трактора з пластиковим кузовом, що дуже схожий на справжній трактор. Колеса: м'які EVA колеса для комфортного руху по різних поверхнях. Переваги: Реалістичний дизайн, що дозволяє дітям відчути себе справжніми водіями. Легке управління за допомогою педалей і кнопок. Підходить для використання в приміщеннях та на відкритому повітрі. Зручні сидіння, що забезпечують комфорт навіть під час тривалої гри. Цей електричний трактор стане чудовим вибором для активних дітей, які люблять експериментувати та грати в різноманітні ігри на свіжому повітрі або в приміщеннях. Розміри товару довжина 89см ширина по дзеркалах/ колесам 51см висота 52см вага 14,73кг відстань від сидіння до педалей 23см довжина з причепом 135см Допустиме навантаження За вагою до 30кг За віком від 2 років Мотор Кількість/V/RPM 2*45W / 12V / RPM12000 Батарея Кількість/V/AH 12V7AH Індикатор батареї + Заряджання V/mA 12V/1000mA Час на зарядку 8-12год Індикатор заряджання - Старт Старт тумблер Звук під час старту + Плавний старт у звичайному режимі + Швидкість км/год від 4-6км/год Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3 Педаль-газу + Педаль-гальмо - Світло Фари Передні Підсвічування - Кнопка вмик/вимик світла - Звук Музика MP3+USB, AUX, Слот для SD/TF карт Карта пам'яті + Сигнал - BLUETOOTH - Управління Пульт керування + App(додаток) - Рух вперед/назад тумблер Сидіння кількість місць 1 Ремені безпеки - Матеріал екошкіра Ширина посадкового місця 29см Колеса Матеріал EVA Розмір передніх коліс/дисків 23см/14см Розмір задніх коліс/дисків 26см/16см Простий монтаж + Корпус Матеріал Пластик Дах - Амортизатори Передні - Задні - Додаткові функції Двері відчин. - Демо-режим - Бат.ручка - Дод. Коліщатка - Кондиціонер - Килимок - Причіп + Додаткові елементи - КОРОБКА Брутто/Розмір 16,43кг/82-50-36см Кількість шарів 5 Наявність кольорового постера - Колір картону коричневий Відправлення здійснюється щодня зручною для вас поштою з міста Івано-Франківськ. Інші моделі тракторів та інші товари, ви можете знайти на нашому сайті beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 89 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 52 см |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 260 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 12 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴


