
Дитячий поліцейський електромотоцикл M 4852EL-1-2
7 999 ₴
- В наявності
- Код: M 4852EL-1-2
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий мотоцикл M 4852 EL-1-2 — це стильний і потужний мотоцикл, що поєднує високу якість, комфорт і функціональність. Модель, схожа на справжній мотоцикл, забезпечує максимальну безпеку і зручність для маленького водія завдяки трьом колесам. Вона ідеально підходить для дітей, які хочуть відчути себе справжнім байкером. Мотоцикл оснащений м'яким шкіряним сидінням для комфортної їзди, а також м'якими колесами EVA, які забезпечують плавний хід. Модель має вбудовану магнітолу, що дозволяє дитині слухати улюблену музику під час поїздки. Переваги: Реалістичний дизайн: Схожий на справжній мотоцикл, що додає більше задоволення від поїздки. Комфорт: М'яке шкіряне сидіння для зручності, а також м'які EVA колеса для комфортного руху. Музика: Вбудована магнітола, що дозволяє слухати улюблені пісні через MP3, USB, Bluetooth. Безпека: Три колеса забезпечують стабільність, а також є декоративні дзеркала заднього виду і фари для кращої видимості. Функціональність: Максимальна швидкість до 5 км/год, підсвічування панелі приладів і багато інших корисних функцій. Основні характеристики: Мотори: 2 мотори 2х35W / 12V / RPM12000 Акумулятор: 12V/7AH Індикатор заряду батареї: Так Сидіння: М'яке шкіряне, ширина посадкового місця — 20 см Колеса: М'які EVA колеса Розмір коліс/дисків: Передні — 35 см / 28 см, задні — 35 см / 28,5 см Час зарядки: 10-12 годин Зарядка: 12V/1000mA, круглий одинарний штекер Старт: Поворот ключа, ручка газу Тормоз: Педаль Швидкість: Максимальна — до 5 км/год Перемикання руху вперед/назад: Кнопка Світло: Світяться передні і задні фари, підсвітка панелі приладів Музика і сигнал: Так Панель: MP3, USB, Bluetooth Декоративні дзеркала заднього виду: Так Багажник: За сидінням Максимальна навантаження: до 40 кг Матеріал корпусу: Прочний пластик Висота до керма: 65 см Висота від підставки для ніг до сидіння: 25 см Висота від підлоги до сидіння: 50 см Вага коробки: 21 кг Вага мотоцикла: 16,5 кг Розміри коробки: 102х45х65 см Розміри мотоцикла: Довжина — 135 см, Ширина по дзеркалах/по колесах — 59 см/55 см, Висота — 86 см Цей дитячий мотоцикл — це чудовий подарунок для маленьких водіїв, який надасть їм масу позитивних емоцій та допоможе покращити їх координацію. Більше моделей шукайте на нашому сайті: beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 86 см |
| Діаметр задніх коліс | 350 мм |
| Діаметр передніх коліс | 350 мм |
| Довжина | 135 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 50 см |
| Ширина | 59 см |
| Ширина по дзеркалах | 59 см |
| Ширина по колесам | 55 см |
| Ширина сидіння | 20 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 12 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴

