Топ

Дитячий стілець-табурет білий з рожевими ніжками DOLONI
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04690/12
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий пластиковий стільчик трансформер Doloni оснащений зйомною спинкою, завдяки якій стілець перетворюється на табуретку або міні столик. Стілець досить легкий, щоб дитина могла самостійно його переміщувати, при потребі, але при цьому стійкий та міцний (дорослу людину витримує сміливо).
Характеристики:
- Довжина стільця 30см
- Ширина 30см
- Висота із спинкою 60см.
- Матеріал: якісний міцний пластик
Стілець, при потребі, ви можете доукомплектувати столиком цієї ж торгової марки.
Більше варіантів кольорів стільців, столиків та варіантів готових наборів столиків з стільцями, ви можете знайти у нас на сайті: beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOLONI TOYS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стільчик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Ширина стільчика | 300 мм |
| Глибина стільця | 300 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 600 мм |
| Габаритні розміри табуретки | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити: висота | 60 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: довжина | 30 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Габарити: ширина | 30 |
| Вік | Від 12 міс |
| Вид | Меблі для дітей |
| Вага товару | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Підлога | Унісекс |
| Найменування різновиди | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴



