
Дитячий акумуляторний трактор TM Pilsan 05-116
4 707 ₴
- В наявності
- Код: 05-116
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трактор на акумуляторі від Турецького виробника ТМ Pilsan призначений для дітей молодшої вікової категорії від 3-х років.
Дитина може прискорюватися та керувати трактором за допомогою електронної педалі та керма. Трактор обладнаний комфортним сидінням, що має унікальне кріплення із позиціями регулювання. Електронний привід забезпечує зручність та плавність при катанні. Кермо дитячого електромобіля обладнане клаксоном.
У комплекті з трактором може йти причіп у такому кольорі, як і сам трактор.
Комплектуючі електро трактора виготовлені з екологічних матеріалів, що не викликають алергію, не мають запаху і повністю безпечні для здоров'я дитини.
Характеристики:
Діаметр коліс: передні – 23 см, задні – 30 см.
Тип сидіння – регульований.
Тип приводу – електричний.
Максимальне навантаження – 50 кг.
Акумулятор 6 В.
Відправлення здійснюється щодня зручною для вас поштою з міста Івано-Франківськ.
Інші моделі тракторів та інші товари, ви можете знайти на нашому сайті elfik.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 3.5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Подолання підйому, max | 5 град. |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 51 см |
| Висота сидіння | 51 см |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 51 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 1 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 707 ₴









