
Дитячий електромотоцикл трицикл BAMBI M 5806EL-5
6 250 ₴
- В наявності
- Код: M 5806EL-5
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий мотоцикл - це стильна та безпечна модель, виконана у дизайні спортивного мотоцикла. Він стане чудовим подарунком для дитини, завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду та безлічі корисних функцій. Конструкція мотоцикла міцна та стійка, що гарантує безпеку під час їзди. Характеристики М'які колеса з EVA Два мотори: 2х35W / 12V / RPM15000 Акумулятор: 12V/4,5AH Індикатор заряду батареї Час зарядки: 10-12 годин Зарядний пристрій: 12V/1000mA з індикатором заряджання Старт: кнопка та педаль газу Максимальна швидкість: до 7 км/год Рух вперед-назад: перемикач Світлові та звукові ефекти: світяться фари Музика, звук при старті, регулювання гучності Панель: MP3, USB Матеріал корпусу: міцний пластик Максимальне навантаження: до 30 кг УВАГА! Для того, щоб не посадити акумулятори у вашому дитячому транспорті, намагайтеся їх зберігати в сухому місці і в момент, коли дитина довго не використовує мотоцикл заряджати акумулятори 1 раз на тиждень, не даючи їм повністю сісти. Більше товарів, ви можете знайти у нас на сайті: beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 250 ₴






