
Дитячий електромобіль джип Bambi , білий
7 100 ₴
- В наявності
- Код: M 5103EBLR-1
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий електромобіль з пультом керування Bambi M 5103EBLR нагадує модель справжнього джипа та обладнаний місцем посадки зі шкіряним сидінням та 5 точковими ременями безпеки. Передбачена можливість з'єднання Bluetooth, а також MP3, USB. Світло передніх та задніх фар, сигнал на кермі та приємна музика розважать дитину під час їзди. Пульт дистанційного керування з можливістю перемикання швидкостей входить до комплекту. Артикул M 5103 Бренд Bambi Racer Тип джип Розміри товару довжина 105см ширина по дзеркалах/ колесам 59см/64см висота 64см вага 13,5кг відстань від сидіння до педалей 28см Допустиме навантаження За вагою до 30кг За віком 3-8 років Мотор Кількість/V/RPM 2*40W / 12V / RPM18000 Батарея Кількість/V/AH 12V7AH Індикатор батареї + Заряджання V/mA 12V/1000mA Час на зарядку 8-12год Індикатор заряджання + Старт Старт кнопка Звук під час старту + Плавний старт у звичайному режимі + Швидкість км/год 2-5км/год Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3 Ручка газа - Педаль-гальмо - Світло Фари Передні Підсвічування Стробоскоп (працює від 2 батарейок типу AA, у комплект не входять) Кнопка вмик/вимик світла + Звук Музика MP3+USB Карта пам'яті - Сигнал на кермі BLUETOOTH + Управління Пульт керування 2,4G(STOP BUTTON) App(додаток) - Рух вперед/назад тумблер Сидіння кількість місць 1 Ремені безпеки 2-х точкові Матеріал екошкіра Ширина посадкового місця 33см Колеса Матеріал EVA Розмір передніх коліс/дисків 25см/ 19,5см Розмір задніх коліс/дисків 25см/ 19,5см Простий монтаж + Корпус Матеріал пластик Дах - Амортизатори Передні - Задні + Додаткові функції Двері відчин. + Демо-режим - Бат.ручка - Дод. Коліщатка - Кондиціонер - Килимок - Причіп - Додаткові елементи Лопата КОРОБКА Брутто/Розмір 16,5кг/54-27,5-96см Кількість шарів 5 Наявність кольорового постера - Колір картону коричневий Інші моделі тракторів та інші товари, ви можете знайти на нашому сайті beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 64 см |
| Вага | 13.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴









