
Дитячий електро квадроцикл Bambi , червоний
4 950 ₴
- В наявності
- Код: M 4131EL-3
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий квадроцикл Bambi M 4131EL - це ідеальний вибір для маленьких пригодників, які хочуть насолоджуватися активними іграми .Квадроцикл має стильний і яскравий дизайн, який привертає увагу дітей. Дитячий квадроцикл Bambi M 4131EL - це ідеальний компаньйон для активного дозвілля на відкритому повітрі, забезпечуючи безпеку, комфорт і веселощі вашій дитині. Основні технічні РОЗМІРИ КВАДРОЦИКЛА д88см / ш54см / в63см ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИСОТА ДО СИДІННЯ 41см ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ 23см МОТОР КІЛЬКІСТЬ 1шт / 6V / RPM16000 батарея V / AH 6V4,5AH КІЛЬКІСТЬ 1 ЧАС НА ЗАРЯДКУ 8-12ч Зарядка 6V / 0,5A штекери круглий одинарний ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 30кг ЗА ВІКОМ 3-5 років СТАРТ 1кнопка + ПЕДАЛЬ + ЗВУК ПРИ СТАРТІ + ШВИДКІСТЬ км / год 3-5км / ч РУХ ВПЕРЕД НАЗАД тумблер + СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ + ДОДАТКОВІ КНОПКИ НА ПАНЕЛІ ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ + MP3 + СИДІННЯ 1/2-місне 1 екошкіра + КОЛЕСА ЕВА + РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ 26см / 16см КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ + КОРОБКА КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ 5 КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) коричневий АМОРТИЗАТОРИ НАЯВНІСТЬ і КІЛЬКІСТЬ задній КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) 11,4кг / 9,2кг / 79-51-38см Основні технічні РОЗМІРИ КВАДРОЦИКЛА д88см / ш54см / в63см ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИСОТА ДО СИДІННЯ 41см ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ 23см МОТОР КІЛЬКІСТЬ 1шт / 6V / RPM16000 батарея V / AH 6V4,5AH КІЛЬКІСТЬ 1 ЧАС НА ЗАРЯДКУ 8-12ч Зарядка 6V / 0,5A штекери круглий одинарний ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 30кг ЗА ВІКОМ 3-8л СТАРТ 1кнопка + ПЕДАЛЬ + ЗВУК ПРИ СТАРТІ + ШВИДКІСТЬ км / год 3-5км / ч РУХ ВПЕРЕД НАЗАД тумблер + СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ + ДОДАТКОВІ КНОПКИ НА ПАНЕЛІ ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ + MP3 + СИДІННЯ 1/2-місне 1 екошкіра + КОЛЕСА ЕВА + РОЗМІР КОЛЕСА / ДИСКУ 26см / 16см КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ + КОРОБКА КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ 5 КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ / КОРИЧНЕВИЙ) коричневий АМОРТИЗАТОРИ НАЯВНІСТЬ і КІЛЬКІСТЬ задній КОРОБКА (БРУТТО / НЕТТО / РОЗМІР) 11,4кг / 9,2кг / 79-51-38см Інші моделі мотоциклів та інші товари можна знайти на нашому сайті beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 63 см |
| Діаметр передніх коліс | 260 мм |
| Діаметр задніх коліс | 260 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴








