
Дитячий електромобіль TOYOTA Bambi, червоний
6 777 ₴
- В наявності
- Код: M 5101EBLR-3
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий автомобіль M 5101EBLR - це чудовий вибір для маленьких автолюбителів, які мріють про власне транспортний засіб. Виготовлений з міцного пластику , що гарантує стійкість і довговічність. Каркас надійно захищає під час руху і забезпечує безпеку. Оснащений зручним кермом або джойстиком, які спрощують управління для маленьких водіїв. Сидіння забезпечує комфорт під час довгих поїздок. Дана модель має світлові ефекти, звукові сигнали і музичні програвачі, що роблять їзду ще більш захоплюючою для дітей. Дитячий автомобіль M 5101EBLR - це ідеальний варіант для дитячого розваги і навчання водінню, забезпечуючи веселощі і безпеку вашій дитині. Артикул M 5101EBLR Бренд NO TM/Toyota Тип машина Розміри товару довжина 109см ширина по дзеркалах/ колесам 65см/53,5см висота 57см вага 12,3кг відстань від сидіння до педалей 28см Допустимість навантаження За вагою до 30кг За віком 3-8 років Мотор Кількість/V/RPM 2*40/RPM16000 Батарея Кількість/V/AH 12V7Ah Індикатор батареї + Заряджання V/mA 12V/1000mA Час на зарядку 8-12год Індикатор заряджання + Старт Старт з кнопки Звук під час старту + Плавний старт у звичайному режимі - Швидкість км/год 1-3км/год Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3 Ручка газу - Педаль-гальмо - Світло Фари Передні Підсвічування - Кнопка вмик/вимик світла + Звук Музика MP3+USB, FM Карта пам'яті - Сигнал на кермі BLUETOOTH + Управління Пульт керування + App(додаток) - Рух вперед/назад важіль Сидіння кількість місць 1 Ремені безпеки 2-х точкові Матеріал екошкіра Ширина посадкового місця 33см Колеса Матеріал EVA Розмір передніх коліс/дисків 21,5см/17см Розмір задніх коліс/дисків 21,5см/17см Простий монтаж + Корпус Матеріал Пластик Дах - Амортизатори Передні + Задні + Додаткові функції Двері відч. у сторони Демо-режим - Бат.ручка - Дод. Коліщатка + Кондиціонер - Килимок - Причіп - Додаткові елементи Багажник під капотом, відкривається з кнопки (емблема марки), багажника має поверхню під Лего КОРОБКА Брутто/Розмір 14кг/95-54-27,5см Кількість шарів 5 Інші моделі та інші товари, ви можете знайти на нашому сайті beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 215 мм |
| Діаметр задніх коліс | 215 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 777 ₴










