
Дитячий повнопривідний електро квадроцикл Bambi, білий
11 999 ₴
- В наявності
- Код: M 4795EBLR-1
+380 (98) 106-41-36
Менеджер Руслана- +380 (93) 437-57-87Менеджер Аліна
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий квадроцикл Bambi M 4795EBLR-1 - це надійний та безпечний електричний транспорт для маленьких шукачів пригод. Квадроцикл Bambi - це чудовий вибір для прогулянок та ігор на свіжому повітрі. Він подарує вашій дитині незабутні враження та допоможе у розвитку координації РОЗМІРИ МОБІЛЯ довжина 103см ширина 70см висота 71см висота від підлоги до сидіння 56см висота від підставки для ніг до сидіння 27см МОТОР КІЛЬКІСТЬ/V/RPM 4шт / 12V / RPM10000 тумблер 2мотори / 4 мотори БАТАРЕЯ V/AH 12V14AH КІЛЬКІСТЬ 1 ЧАС НА ЗАРЯДКУ 8-12 годин ЧАС НА ЇЗДУ 1-2год ЗАРЯДКА V/mA 12V/1000mA ДОПУСНІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 30кг ПО ВІКУ 3-8років СТАРТ КНОПКА + ПЕДАЛЬ + ЗВУК ПРИ СТАРТІ + ПОВІЛЬНИЙ СТАРТ + ПОВІЛЬНИЙ СТОП + КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ В МАШИНІ 2 НА ПУЛЬТІ 3 ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ ТУМБЛЕР + ШВИДКІСТЬ км/год 3-5км/год РУХ ВПЕРЕД НАЗАД ТУМБЛЕР + СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ + ТУМБЛЕР ВКЛ/ВИМК СВІТЛА + ЗВУК РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ + МУЗИКА + ДОДАТКОВІ КНОПКИ НА ПАНЕЛІ MP3 + SD слот+карта пам'яті USB + FM + BLUETOOTH + ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ + ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ 2,4G + BLUETOOTH(STOP BUTTON) + СИДІННЯ 1/2-місне 1 ШКІРА + КОЛЕСА ЄВА + РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА 36см/23см Корпус ЗВИЧАЙНИЙ + КОРОБКА КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ 7 КОЛІР КАРТОНУ коричневий ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ Ручка для зручного переміщення + Амортизатори задні КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РАЗМІР) 26,5 кг / 22 кг / 112-64-37см Інші моделі мотоциклів та інші товари можна знайти на нашому сайті beartoys.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 22 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 27 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴









